
Aleric Deslo Active
roztwór doustny 60 ml
Skład 1 ml:
Desloratadyna 2,5 mg
Właściwości:
Nowoczesna terapia alergii, która nie powoduje senności - ALERIC DESLO ACTIVE zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym III generacji.
ALERIC DESLO ACTIVE jest lekiem przeciwalergicznym, który ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. To lek w postaci roztworu doustnego, zawierający 2,5 mg desloratadyny w 5 ml (łyżeczce). Będzie działać na symptomy alergii przez 24h, nie powodując senności.
- Zmniejsza ilość wydzieliny z nosa
- Łagodzi świąd i kichanie
- Łagodzi zaczerwienienie i łzawienie oczu
- Wskazany w leczeniu pokrzywki
- Roztwór doustny o przyjemnym smaku
- Nie powoduje senności
Stosowanie:
Dzieci w wieku od 6 do 11 lat: Zalecana dawka 5 ml (jedna łyżka miarowa o pojemności 5 ml) roztworu doustnego raz na dobę. 5ml x 1 na dobę niezależnie od posiłków.
Dorośli i młodzież w wieku 12 lat i więcej: Zalecana jedna dawka raz na dobę, przyjmowana z posiłkiem lub bez posiłku. 10 ml x 1 na dobę niezależnie od posiłków.
Ostrzeżenia:
Nie stosować leku ALERIC DESLO ACTIVE jeśli pacjent ma uczulenie na desloratadynę lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku lub na loratadynę.
Nie zaleca się stosowania leku Aleric Deslo Active w czasie ciąży lub karmienia piersią.
Podmiot odpowiedzialny:
USP Zdrowie sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
Warszawa